Nr katalogowy: 131

Marian ZAREMBSKI (1860-1918)

Nr katalogowy: 131

Motyw z Drzewicy, 1892

olej, płótno; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. Zarembski / Drzewica / 1892.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł