Nr katalogowy: 123

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 123

Róże, 1934

olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. przy prawej krawędzi: A. Karpiński;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł