Nr katalogowy: 121

Józef BRANDT (1841-1915)

Nr katalogowy: 121

Wyjazd młodego Paska na wojnę, przed którą odbiera błogosławieństwo ojcowskie, 1856

akwarela, papier; 40 x 52 cm (w świetle zaoblonej na narożach oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Oryginalnie / narysował / Józef Brandt / 1856;
estymacja: 75 000 - 95 000 zł