Nr katalogowy: 104

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 104

Hucuł z Tatarowa, 1922

akwarela, papier; 32 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: KAROL KOSSAK / TATARÓW 1922.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł