Nr katalogowy: 9

Aleksander ORŁOWSKI (1777-1832)

Nr katalogowy: 9

Bitwa Gruzinów z góralami, 1826

litografia, papier; 52 x 75,7 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu p. d.: A. Orlowski St. Petersbourg 1826;
estymacja: 2 300 - 3 000 zł