Nr katalogowy: 1411

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1411

R-3, 2018

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'18;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł