Nr katalogowy: 1410

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

Nr katalogowy: 1410

Pani Tenisowa, 2015

olej, płótno; 70 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 2015;
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł