Nr katalogowy: 1408

Joanna KRZYSZTOŃ

Nr katalogowy: 1408

Pejzaż z jednorożcem

technika własna (olej, kredka), płótno; 95 x 126,5 cm;
opisana l. g.: pejzaż z jednorożcem.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł