Nr katalogowy: 431

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur. 1966)

Nr katalogowy: 431

Mogilany, 2017

olej, akryl, płótno; 170 x 100 cm;
sygn. p. d.: Górnisiewicz A.;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł