Nr katalogowy: 430

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 430

Martwa natura z zegarem

olej, płótno; 59,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: T.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł