Nr katalogowy: 1313

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Nr katalogowy: 1313

Explicit introspection, 2001

druk artystyczny (litografia), papier; 58 x 56 cm (wymiar kompozycji); 70 x 66 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu: 267/350 Olbiński (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł