Nr katalogowy: 345

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 345

Głowa, 1975

akwarela, ołówek, papier; 30,5 x 22 cm;
sygn. i dat. śr. d.: FStarowiejski 1675;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł