Nr katalogowy: 321

Kacper BOŻEK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 321

Dziwo Morskie, 2000

akwaforta, papier; 49,5 x 64 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK 2000 (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł