Nr katalogowy: 25

Jan MIODUSZEWSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 25

Egipt pod Halą Mirowską, z cyklu: Maski i twarze, 2018

olej, akryl, sklejka, listwy, płyta hdf, płótno; 46 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: maj 2018 / Mioduszewski / EGIPT
Cena sprzedaży 1 300 zł