Nr katalogowy: 1

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1

Rzeka Bug, 2018

olej, płótno; 40 x 100 cm;
sygn. l. d.: S. Baj;
Cena sprzedaży 8 000 zł