Nr katalogowy: 136

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 136

Portret kobiety - Ada Hammerova, 1918

olej, tektura; 35 x 30,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: WLASTIMIL / HOFMANN / Praga 1917-KRAKÓW 1918;
estymacja: 30 000 - 40 000 zł