Nr katalogowy: 121

January SUCHODOLSKI (Grodno 1797 - Boimie k.

Nr katalogowy: 121

Wjazd gen. Henryka Dąbrowskiego na czele legionów do Rzymu, 1866

olej, płótno; 75 x 61 cm;
sygn. i dat. l. d.: January Suchodolski / 1866
estymacja: 120 000 - 150 000 zł