Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Szafka nocna art déco

fornirowana jesionem; 56 x 41 x 36,3 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł