Nr katalogowy: 1809

Nr katalogowy: 1809

Ikona - Archanioł Gabriel (Zwiastowanie)

tempera na desce; rama profilowana, złocona na pulment; 43 x 24 x 3 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł