Nr katalogowy: 116

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 116

Huzar napoleoński na wielbłądzie, 1912

olej, płótno naklejone na tekturę; 31 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: WKossak (monogram wiązany).
estymacja: 18 000 116 - 24 000 zł