Nr katalogowy: 114

Marceli Nałęcz DOBROWOLSKI (1876-1959)

Nr katalogowy: 114

W stajni, 1906

olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł