Nr katalogowy: 111

Nr katalogowy: 111

Wenecja - Przystań na Canal Grande I

akwarela, papier; 21 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: WW / 1913 (ołówkiem);
estymacja: 2 200 - 2 800 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł