Nr katalogowy: 101

Stanisław EJSMOND (1894-1939)

Nr katalogowy: 101

Irysy

akwarela, ołówek, karton; 48 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. EJSMOND;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł