Nr katalogowy: 1003

Antoni GAWIŃSKI (1876-1954), Adolf DYGASIŃSKI (1839-1902)

Nr katalogowy: 1003

Gody życia

Warszawa 1910, wydawnictwo M. Arcta, 22 x 17 cm,
oprawa płótno z tłoczoną złotem tytulaturą w ozdobnej secesyjnej bordiurze
estymacja: 900 - 1 200 zł