Nr katalogowy: 12

Nr katalogowy: 12

Galerya Drezdeńska

Warszawa 1850, zbiór rycin na stali z najcelniejszych obrazów
tej geleryi z tekstem Konstantego Pathie. 27 x 23 cm, oprawa półskórek.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł