Nr katalogowy: 150

Malarz nieokreślony, flamandzki XVII w.

Nr katalogowy: 150

Dziecko z sarenką

olej, deska; 122 x 73 cm;
p. d. liczba: 44.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł