Nr katalogowy: 144

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 144

Powrót saniami o zmierzchu

olej, płótno naklejone na tekturę; 48,5 x 96 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł