Nr katalogowy: 140

Kazimierz ALCHIMOWICZ (1840-1916)

Nr katalogowy: 140

Milda, bogini piękna i miłości [Wenus Litewska] - studium, ok. 1890

olej, płótno; 77 x 75,5 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł