Nr katalogowy: 137

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 137

Pinie na zboczu - Saint-Tropez, 1921

olej, płótno, 59 x 73 cm;
sygn. l.d.: Pankiewicz
estymacja: 200 000 - 270 000 zł