Nr katalogowy: 134

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 134

Kaczeńce, 1922

olej, tektura; 43 x 57 cm.
sygn. i dat. po lewej: a. Karpiński / 922 r.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł