Nr katalogowy: 113

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 113

Na plaży, 1923

olej, płótno naklejone na tekturę, 34 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: St. Żurawski. / 23.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł