Nr katalogowy: 112

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 112

U Chrystusa, 1920

olej, tektura; 22,5 x 14 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1920;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł