Nr katalogowy: 108

Marian SZCZYRBUŁA (1898-1942)

Nr katalogowy: 108

Młyn nad wodą, 1924

olej, sklejka; 33 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d.: MSzczyrbuła / 1924
estymacja: 7 000 - 9 000 zł