Nr katalogowy: 101

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 101

Odpoczynek myśliwych

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł