Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

KRZYSZTOF STĘPNIEWSKI

1401
Group 1, 2017 olej, płótno; 120 x 100 cm.
estymacja: 2 300 - 2 800 zł

SOBECKI TOMASZ

1403
Perspektywa - 4, 1987 fotografia, dibond; 50 x 70 cm;
sygn. i opisana z tyłu
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

SOBECKI TOMASZ

1404
Perspektywa 13, 1987 fotografia, dibond; 50 x 70 cm;
sygn. i opisana z tyłu
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

1405
Monica Belucci, 2018 olej, płótno; 72 x 103 cm;
sygn. l. g.: S.MŁODOŻENIEC / 2018;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Adrian PURGAŁ, XX / XXI w.

1406
Forsaken grafika komputerowa, techniki mieszane, papier; 68 x 68cm;
sygn. i opisana u dołu: 4/50 "FORSAKEN" AP Andrzej Purgał.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

ROBERT OLSZOWSKI (UR. 1969)

1407
Czas i przestrzeń, 2018 akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Joanna JAKOWLEW-STOŻEK (ur. 1948)

1408
Nad cieniem, 2001 Akryl, płyta; 68,5 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: gmerek artystki / 2001, na odwrocie opisany: "NAD CIENIEM" / 2001 / JOANNA STOŻEK.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

1409
Rozmowa z Vincentem, 2018 olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Żołyniak,
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Kaja SOLECKA (ur. 1974)

1410
Chando, 2019 olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: KAJA SOLECKA;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)

1411
Zima, 2019 olej, płótno; 70 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: [znak artysty - inicjał wiązany] / 2019 (w kwadracie) / DAWID ZDOBYLAK / " ZIMA" OLEJ NA PŁOTNIE.
estymacja: 3 200 - 4 000 zł

SPECTRE ART

501
Teddy Bear, 2019 polimer metalizowany, brokat; wys.: 65 cm; rzeźba na drewnianej podstawie: 100 x 29 x 29 x cm;
sygn., i edycja na spodzie na płytce: SPECTRE ART (…) 1/8-2019.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

SPECTRE ART

502
Pantera - biały brokat, 2019 polimer metalizowany, brokat; 76 x 154 cm;
sygn. pod brzuchem; edycja: 1/8, 2019.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Anna DOBOSZ-PISAREK, SPECTRE ART - Kolektyw A

503
Sleipnir, 2014 stal, (gięty, spawany drut stalowy, blacha stalowa); dł.: 270 cm; wys. 190 cm; szer. 70 cm.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Zofia MATUSZCZYK-CYGAŃSKA (1915-2011)

504
Lato, lata 80. XX w. wełna, len; 154 x 140 cm;
sygn. i opisana na wszywce z tyłu: ZOFIA MATUSZCZYK-CYGAŃSKA /
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Bartosz JĘDRZEJEWSKI (ur. 1971)

505
Komoda - model: Kid Roll 4, 2018 dąb wędzony (Räuchereiche), lity, olejowany; 55 x 127 x 50 cm;
sygn. i ed. pod prawą parą nóg; edycja III.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

506
Stół - ława, model: MA, 2018 dąb lity, jasny; 42 x 180 x 45 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

507
Niciak drewno; wys. 61 cm; szer. 61 cm; gł. 36 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

508
Para foteli tapicerowanych tkanina, drewno czernione; wys. 77 cm, szer. 61 cm, gł. 68 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w. [Meble po starannej renowacji].
estymacja: 2 200 - 2 900 zł

509
Fotel wypoczynkowy - bujany szezlong skóra, metal niklowany; dł. 158 cm, szer. 46 cm;
Niemcy (?), 3 ćw. XX w.;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

511
Zestaw do mokki porcelana biała, dekoracja natryskowa, różowa, złocenia, zdobienia o geometrycznych formach;
6 filiżanek - wys. 5,5 cm, 6 spodków - średn. 11 cm, dzbanek z nak
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)

512
Talerz dekoracyjny - A215, 2018 ceramika szkliwiona (kamionka); średn. 38,5 cm;
na spodzie sygnatura wraz z numerem i znakiem artysty: A215 / [znak artysty] / P.Stachlewski /
estymacja: 700 - 800 zł

Bogusław MIROWSKI, XX / XXI w.

513
Para rzeźb Bachusi - „Nalewaki” do butelek, 1999/2000 blacha srebrna pr. 999, plastik, tworzywo sztuczne; wys. 14 cm (każda);
sygn. na stopach figurek: B. Mirowski (każda).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

1501
Juliusz MARWEG (ur. 1952) Wieczorne sosny, 1987
gobelin, wełna?; 102 x 130 cm;
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

1502
Automat do gier tworzywo, plastik, metal; wys. 96 cm, szer. 41 cm, głęb. 37 cm;
Ślady napraw na wierzchu obudowy.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

1503
Para foteli drewno, skóra barwiona, drewno malowane;
w składzie: dwa fotele tapicerowane: wys. 77 cm, szer. 65 cm, gł. 67 cm;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

1504
Komplet mebli stolik: wys. 51 cm; szer. 71 cm; gł. 30 cm; komoda z 3 szufladami: wys. 54 cm; szer. 123 cm; gł. 45 cm;
Niemcy (?), 2 poł XX w.;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Bogumił GALA

1505
Szafka, 2016 dąb czarny; wys. 59 cm, szer. 92,5 cm, gł. 33,3 cm;
Mebel wykonany z masywu drzewnego, fornirowany naturalnym czarnym dębem. Uchwyty drzwiczek z masywu natura
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Apolinary GAŁECKI (1924-2006) - projektant, S

1506
Lampka nocna - typ nr 1318, l. 60. XX w. metal; ok. 18 x 15 x 10 cm;
Polska, Warszawa, lata 60. XX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019) - projektant

1507
Para pucharów z nakrywami szkło sodowe, formowane ręcznie, barwione w masie na kolor rubinowy; wys. 46 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Małgorzata DYGAS-KONOPACKA [MARGONIT]

1508
Sowa mieszanka żywicy z minerałami (m.in. kwarc, jaspis, serpentynity, turmalin) i metalami szlachetnymi; wys. 21,5 cm; na spodzie znak firmowy.
Rzeźba o właściwośc
estymacja: 2 500 - 3 500 zł