Oferta

do: 04 kwietnia 2020

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

Rudolf RIEDEL, XX / XXI w.

437
Śluby milczenia technika mieszana (gwasz, tusz, piórko, flamaster), papier; 44,5 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: RRiedel;
na odwrocie oprawy stempel autorski z podpis
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Rudolf RIEDEL, XX / XXI w.

438
Mnisi technika mieszana (gwasz, tusz, piórko, flamaster, pastel), papier; 58 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. RRiedel / IV/MMVI (tuszem)
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

503
Forma: Eros, z serii: Olimp, 2017 szkło kadmowo - selenowe, kolor malachit kapowa; wys. 9,5 cm;
nr ZH/GF 01/05 32/204.
estymacja: 600 - 700 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

504
Forma: VIP - ELF 1, z serii: Elfy,2017 szkło selenowo-kadmowe; kolor tycjan zapalany antico kapowa; wys. 14,5 cm;
nr ZH/GF 01/04 V-3/204.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

505
Forma: VIP - Elf 2, z serii: Elfy, 2017 szkło selenowo-kadmowe, kolor tycjan zapalany antico kapowa; wys. 18 cm;
nr ZH/GF 01/03 V-1/204.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

506
Forma: VIP - Elf 3, z serii: Elfy, 2017 szkło selenowo-kadmowe; kolor tycjan zapalany kapowa; wys. 25 cm;
nr ZH/GF 01/02 V-3/204.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

507
Forma: Elf 1, z serii: Elfy, 2017 szkło selenowo-kadmowe; kolor tycjan żółty Kapowa; wys. 13,5 cm;
nr ZH/GF 01/04 31/204.
estymacja: 800 - 900 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

508
Forma: Elf 2, z serii: Elfy szkło selenowo-kadmowe; kolor malachit antico kapowa; wys. 18 cm;
nr ZH/GF 01/03 32/204.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

509
Forma: Elf 3, z serii: Elfy, 2017 szkło selenowo-kadmowe; kolor tycjan złoty kapowa; wys. 24,5 cm;
nr ZH/GF 01/02 39/204.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Eduard PETRASHESHYN (ur. 1994)

510
Popiersie Piłsudskiego gips, piaskowiec, wys. 75 cm, szer. ok. 85 cm;
sygn. z tyłu: EP 2021.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

511
Para kinkietów w stylu art déco z kulistymi kloszami ze szkła mlecznego;
metal niklowany, szkło mleczne; 38 x 15 x 18 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł