Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)

1302
Ona, 1995 technika własna (gwasz, flamaster, tusz), papier; 49 x 37 cm;
sygn. i dat. l. d.: H Płóciennik 1995.
estymacja: 1 700 - 2 400 zł

HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)

1303
Monotypia +, 2011 monotypia, karton szary; 60,5 x 46,5 cm (całość);
estymacja: 1 700 - 2 400 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1304
Arcydzieło I, 1979 Autocynkografia; 58,5 x 46,5 cm;
sygn. i opisane d.: "Autoportret I" Autocynkografia 1979 (H.P.) Henryk Płóciennik.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Witold - K (ur. 1932)

1305
Symfonia dla Ludzi giclee, podmalowane akrylem, płótno; 71,5 x 48 cm;
opisane u dołu: 13/185 glice+acrylic Symphony for people # I, sygn. i dat. p d.: Witold-K. 2006.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Witold - K (ur. 1932)

1306
Wspominając dziadka giclee podmalowane akrylem, płótno; 67 x 50,5 cm;
opisane u dołu: 99/250 glice+acrylic "Wspominając dziadka"; sygn. i dat. p d.: Witold-K. 2001
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Sławomir CHRYSTOW (ur. 1976)

1307
Zestaw dwóch grafik 1.Kopozycja - akwaforta, akwatinta,
2. Fantastyczne zwierzę, akwaforta,
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985) - ?

1309
4 prace 1.Wierzba - litografia barwna; 2.Ona i on - litografia barwna;
3. Akt - litografia barwna; 4.Akt II - gwasz
estymacja: 1 900 - 2 500 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

1310
Siedząca kobieta węgiel, papier kremowy; 42 x 29,5 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

IWAN KULIK (UR. 1959)

1311
Ilustracja do Mistrza i Małgorzaty olej, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

IWAN KULIK (UR. 1959)

1312
Ilustracja do Mistrza i Małgorzaty olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

IWAN KULIK (UR. 1959)

1313
Ilustracja do Mistrza i Małgorzaty olej, płótno; 100 x 140 cm;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

H. WITOŃ, XX / XXI w.

1314
Kompozycja, 2010 deska, metal, olej; 101 x 62 cm
sygn. i dat. na odwrocie l. d. odręcznie: Hwitoń / grudzień 2010 r.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Józef HOŁARD (1957-2015)

1316
Kompozycja, 2003 akryl, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: J. Hołard 2003.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

1317
Bez tytułu (50), 1977-2014 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz 14;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł

Stanisław POZNAŃSKI (1909-1996)

1321
Plac Zamkowy Warszawy, 1990 olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. g.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Igor TALWIŃSKI (1907-1983)

1322
Baletnica olej, płótno; 55 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Igor Talwiński.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Mirosław GÓRSKI (ur. 1957)

1326
Szlaban, 1989 olej, płótno; 70 x 95 cm;
sygn. i dat. p. d.: MIROSŁAW GÓRSKI '89, opis autorski na odwrocie, na płótnie: MIROSŁAW GÓRSKI ' 89 / "SZLABAN" / 70 X 95 / OLEJ, PŁ
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Roman BANASZEWSKI (ur. 1932)

1328
Dziewczyny, 1999 akryl, ołówek, płytapilśniowa; 28,5 x 38 ,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

MACK BILL

1331
Taniec terakota; 70 x 57 cm;
sygn. g. p.: bill mack
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Franek XAWERY (ur. 1988)

403
Gdzie rodzi się nienawiść, 2019 olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. l. d.: Franek Xawery;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marta KAWIORSKA (ur. 1983)

404
Odblask, 2014 olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: M. KAWIORSKA / ODBLASK" /
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Joanna RATAJCZAK-KUROWICKA (ur. 1972)

405
Światło - przestrzeń, 2008 miedź, drewno; 110 x 78 cm;
sygn., dat. i opisana: Joanna Ratajczak-Kurowicka/Światłoprzestrzeń/
estymacja: 4 500 - 6 500 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

408
Podziemna komnata, 2008 akryl, płótno; 90 x 140 cm;
opis autorski na odwrocie: Marcin Kowalik / 2008 "PODZIEMNA / KOMNATA".
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Bettina BEREŚ (ur. 1958)

410
Dwa termosy, 2004 olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany); data p. g.: 2004;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Magdalena DANIEC (ur. 1974)

411
D.O.M, 2009 olej, kolaż, płótno; 75 x 70 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

412
Bez tytułu, 2005 tempera, płótno; 85 x 110 cm; na odwrocie opis autorski: Agnieszka Sandomierz / 2005.
Praca reprodukowana na okładce książki: Trafieni,
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

413
Bez tytułu, 2005 tempera jajowa, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

414
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Ilona HERC (ur. 1972)

416
Spotkanie, 2019 akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)

417
Bez tytułu, 2009 giclée, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie p. d.: [podpis artystki] / 43/50 2009.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)

418
sygn. i opisany na odwrocie p. d.: [podpis artystki] / 2009 43/50.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)

419
Goldfinger, 2017 giclée, papier; 74 x 48,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie p. d.: 25/7 + A.P. / [podpis artystki] / "Goldfinger" 2017.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

421
Angela mosiądz; 17 x 11 x 8 cm.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Dominik WDOWSKI (ur. 1979)

422
Dziewczyna - Girl, 2018 żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł

Monika RUBANIUK (ur. 1972)

503
Patera dekoracyjna szkło dwuwarstwowe, wielobarwne, dekorowane motywami roślinnymi; średnica - 35,5 cm;
sygn. wzdłuż krawędzi: MRubaniuk.
estymacja: 400 - 500 zł

Marta WOJCIECHOWSKA

504
Patera dekoracyjna szkło wielobarwne, dekorowane stylizowanymi motywami postaci;
średnica 43 cm;
estymacja: 400 - 500 zł

Zbigniew HORBOWY (ur. 1934)

505
Huta Szkła SUDETY / Huta Szkła BARBARA Zestaw szkieł dekoracyjnych, rubinowych, czerwonych i oranżowych szkło przeźroczyste, barwione w masie,
dmuchane w formie; 3 puchary - wys. 19, 30 i 31 cm, dzb
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

506
Talerz dekoracyjny z przedstawieniem obrazu „Danae” według Gustawa Klimta
porcelana; średn. 40,5 cm;
estymacja: 400 - 500 zł

507
Lampa wisząca, elektryczna szkło przeźroczyste, zielonkawe i dymne; metal niklowany;
wys. 75 cm, klosz 40 x 40 x 40 cm;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

508
Barek w stylu art déco z serii tzw. mebli kolorowych, buczyna; 71,2 x 65 x 40,5 cm;
Warszawa, ok. 1930.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

509
Barek składany buczyna, z blatami pokrytymi laminatem; 66,5 x 64,5 x 40 cm;
Skandynawia, l. 70. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

511
Stolik pomocniczy o konstrukcji z niklowanych rurek ze szklanymi blatami; 50 x śr. 50 cm;
Europa Zachodnia, l. 70. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł