Oferta

do: 04 kwietnia 2020

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

Wiesław KOZUB (ur. 1946)

370
Bliźniacze spojrzenia, 2020 olej, technika własna, pilśnia; 65 x 86,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d. W Kozub (ryte);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Zbigniew NOWOSADZKI (ur. 1957)

371
Przystanek, 2004 olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. na odwrocie obrazu: ZN [inicjał wiązany] 04-5 (w kole) / ZBIGNIEW NOWOSADZKI / 2004-5 III / PRZYSTANEK.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

372
Wilanów - wieczór, 2005 olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: ZN [inicjał wiązany] / 045 (w kole) / ZBIGNIEW NOWOSADZKI.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

373
Domy w Piasecznie, 1981 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: Wodyński;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Ludwik PONIEWIERA (1935-2016)

374
Panorama miejska olej, płótno; 50,5 x 68 cm;
na odwrocie napis: Poniewiera.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

375
Scena batalistyczna olej, płótno, tektura; 44 x 74 cm;
sygn. l. d.: WODYŃSKI.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

376
Delft IV, 2009 akryl, olej, płótno;40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO'09;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Eugeniusz OCHONKO (ur. 1964)

377
Bez tytułu; 2012 akryl, płótno; 92 x 110 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ochonko 12;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Jan Bonawentura OSTROWSKI (ur. 1946)

378
Nosorożec akryl, płótno; 92 x 100 cm;
sygn. l. d.: BoNaWeNTuRa.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Marc CHAGALL (1887-1985)

379
Jerusalem Windows litografia barwna, papier; 63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: MARC / Chagall, l. d. napis: CH.SORLIER GRAV.LITH (drukiem).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

380
Portret kobiety, 1958 litografia, papier; 29,5 x 22,5 (w świetle passe-partout);
opisana p. g.: 17.5.58 / pour me Amore Jacqueline / Picasso (drukiem).;
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)

381
Toast, 1976 technika mieszana (gwasz, tusz), karton; 46 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: 22.X.76. S. Wójtowicz.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

384
Zestaw szkieł 1. Para świeczników - proj. Zbigniew Horbowy; 2. Wazon - proj. Zbigniew Horbowy; 3. Wazon, szkło warstwowe, ręcznie formowane
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

385
Para wazonów: 1. Wazon z serii „Fungi” - proj. Zbigniew Horbowy; 2. Wazon - proj. Zbigniew Horbowy
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Maciej DYSZKIEWICZ

386
Zestaw 3 szkieł dekoracyjnych szkło warstwowe w kolorze kobaltowym z białą wierzchnią warstwą; wys. 39 cm, 35,5 cm, 33 cm;
dwie formy sygnowane na spodzie: MDyszkiewicz (ryte).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł