Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1304
Miesiąc miodowy, 1979 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. g.: [odcisk palca] H. PŁÓCIENNIK 79.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

1305
Metamorfozy XIII, 1955 monotypia, papier; 55,5 x 37 (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: metamorfozy XIII J.Kraupe 1955 (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

1306
Pergamon II, 1978 monotypia, papier; 36 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Pergamon II" j. Kraupe 1978 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 200 zł

Janina Róża GIEDROYĆ-WAWRZYNOWICZ (1902-1995)

1307
Filozof drzeworyt, papier; 9,5 x 6 cm (odcisk)
sygn. i opisany u dołu: "Filozof" Janina Róża Giedroyć.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

BOŻEK KACPER

1308
Teatr przeznaczenia akwaforta, akwatnta, miękki werniks, papier, 55,5 x 41,5 cm (wymiar odbitki); 78,5 x 53,5 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII/XXI (ołówkiem); ty
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

HAYDEN HENRYK (1883 - 1970)

1309
Martwa natura, 1962 litografia barwna, papier, 37 x 55 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn. p. d.: Hayden 62 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 8/150 (ołówkiem)
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Anna SADOWSKA (ur. 1971)

1310
Próba techno, 2000 wklęsłodruk, papier; 99 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Sadowska '2000 (ołówkiem); tytuł. pośrodku u dołu: - Próba techno - (ołówkiem); nr o
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

1311
Twarz tusz, piórko, papier kredowy; 28,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: Dawski (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł

MICHALIK MARIAN

1313
Cisza o zmierzchu serigrafia, papier; 45 x 53 cm w świetle passe partout;
sygn. i ed.: "CISZA O ZMIERZCHU" XVI/XXV / SERIGRAFIA / M.Michalik
estymacja: 1 700 - 2 100 zł

Piotr KAMIENIARZ (ur. 1964)

1314
Don Kichote, 2019 akryl, tusz, pisak czarny, papier; 49 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: P.KAMIENIARZ 2019 / "Don Kichote".
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

Ryszard KAJA (1962-2019)

1315
Krzyśkowy Manekin, 1997 technika mieszana, papier fakturowany; 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: KE 96 (monogram wiązany) oraz opisany: Krzyśkowy manekin / techni
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

1316
Martwa natura, 1989 olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1989
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

ANDRZEJ FOGTT (UR. 1950)

1317
Autoportret, 2006 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: A-Fogtt;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

RYSZARD ZAJĄC (1929-2016)

1319
Owoce, 1971 olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: RY / ZA / 71;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

A. COFIN, XX w.

1321
Zabawa, 1998 pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

1322
Pejzaż piórko, tusz, tusz lawowany, papier; 23,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
p. d. okrągła pieczęć: ATELIER KLIMEK 1998.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

1323
Na skwerze, 1964 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: T.ROMAN.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

GIBASZEK WACŁAW (UR. 1953)

1324
Bez tytułu olej, płótno; 59,5 x 72,5 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

KIDOŃ JÓZEF (1890-1968)

1325
Dalie, 1965 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l. g.: Kidoń / 1965;
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Beata WĄSOWSKA (ur. 1955)

1327
Kompozycja z postaciami olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. l. d.: B. Wąsowska.
estymacja: 4 200 - 5 400 zł

WAHL ALICJA (ur. 1932)

1328
Clowny akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: AWahl
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Małgorzata KRASUCKA (ur. 1952)

1329
Postać, 1990 olej, płótno; 55 x 46 cm
sygn. dat. i opisany śr. d.: (...) M. KRASUCKA / 90.
estymacja: 3 200 - 4 300 zł

Bolesław GASIŃSKI (ur. 1935)

1330
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 63 cm;
sygn. p. d.: B.Gasiński 76-7.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł

Zdzisław KŁOSIŃSKI (1918-1982)

1331
Śpiący muzykant olej, deska, 39,5 x 49,7 cm.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

Lucyna PATALITA (ur. 1955)

1332
Na koniku olej, płótno; 35 x 46 cm;
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Lucyna PATALITA (ur. 1955)

1333
Karuzela, 1995 olej, płótno; 41 x 45 cm;
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

ŚWIECIMSKI JERZY

1334
Santa Maria Della Salute - Venezia, 1998 olej, karton, 72 x 50,5 cm; sygn. p. d.: JŚwiecimski 98, opisany na odwrocie l. d.: SANTA MARIA / DELLA SALUTE / - VENEZIA / 1998.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

URBANOWICZ DANUTA

1335
estymacja: 10 800 - 14 400 zł

Czesław MINKUS (ur. 1957)

1336
Pejzaż zimowy, 1984 olej, płótno; 85 x 66 cm;
sygn. p. d.: czt. Minkus;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

MAREK AŁASZEWSKI (UR. 1942)

1337
Bez tytułu olej, płótno; 60,3 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: M Ałaszewski;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

EUGENIUSZ WANIEK (1906-2009)

1338
Obrońcy Westerplatte, 1967-1976 olej, płótno; 81,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eug.Waniek / 76;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Alicja WRÓBLEWSKA

401
Bez tytułu, 2018 papier Epson Enhanced mat, wydruk cyfrowy; 100 x 70 cm.
99 x 65,5 cm (w świetle ramy).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Dorota BUCZKOWSKA (ur. 1971)

402
Bez tytułu, z cyklu: Łaskotanie podniebienia, 2013 olej, płótno; 130 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Dorota Buczkowska / 2013
estymacja: 15 000 - 19 000 zł

Adam WSIOŁKOWSKI (ur. 1949)

403
Zjawisko XII, 2002 olej, akryl, płótno; 50 x 50 cm;
opis autorski na odwrocie: ADAM WSIOŁKOWSKI / "ZJAWISKO
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

404
Schody, 2015 olej, płótno; 120 x 180 cm;
opisane na odwrocie: WIKTOR / DYNDO / SCHODY / 120 X 180 / OLEJ PŁÓTNO / 2015.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Paweł Franciszek JASKUŁA (ur. 1993)

405
Supreme I, 2017 akryl, olej, płótno; 15 x 15 cm;
na odwrocie na ramie stempel autorski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Wladyslaw KUFKO (ur. 1955)

406
Bez tytułu, 2005 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. l d.: KUFKO;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Marian BARTCZAK (ur. 1945)

407
Pogłosy 3, 2015 technika mieszana, płótno; 160 x 85 cm;
opisany na odwrocie: MBARTCZAK / Tak? 2015 / Pogłosy 3 / technika / mieszana / płótno /
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Paweł SZADKOWSKI (ur. 1957)

409
Niebo, z cyklu: Tryptyk Jasności, 2014 płaskorzeźba, drewno bukowe barwione i srebrzone płatkowo; 51 x 88 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: TRYPTYK JASNOŚCI / NIEBO / P. Szadkowski 2014.
estymacja: 15 500 - 20 000 zł

Anna MALIKOWSKA (ur. 1985)

410
Counsel, 2015 akryl, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: A.MALIKOWSKA.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)

411
Nautilus, 2019 akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "NAUTILIUS" 2019 / B. JARMOLIŃSKI.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Hanna KUR (ur. 1994)

412
Ogród ornamentalny IV, 2019 litografia, papier; 86 x 86 cm;
sygn., dat. i opisany: "Ogród ornamentalny IV" / linoryt /
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Aleksandra SUPIŃSKA (ur. 1989)

413
Lizbona, 2015 sitodruk, papier; 77 x 142 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: Lizbona / sitodruk 3/4 / Aleksandra Supińska / 2015. (ołówkiem).
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Rafał STĘPNIAK (ur. 1953)

414
Bez tytułu, 2017 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Stępniak 2017.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

415
Bez tytułu, 2013 olej, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tobis 2013.
estymacja: 8 500 - 11 000 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

416
Nine Etudes About the Man, 2018 akryl, olej, kolaż, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Andrzej / KASPRZAK; napis l. g.: "Nine etudes about the
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

417
Egg of Wisdom - Fish Bone, 2017 mosiądz polerowany, corian; wys. całkowita: 56 cm, podstawa 26 x 17 cm.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Dawid SZYMCZYK (ur. 1993)

419
Skakanka brąz, kamień; 110 x 20 x 25 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł