Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl

Adrian NOJEK (ur. 1979)

371
Bez tytułu, 2021 fotografia, papier barytowy Fomei Baryta Mono 290g; 27,5 x 27,5 cm;
sygn. na odwrociu: Adrian Nojek 2022 r

Adrian NOJEK (ur. 1979)

372
Before or after, 2020 fotografia, papier barytowy Fomei Baryta Mono 290g; 27,5 x 34 cm;
ed.: 1/100

Adrian NOJEK (ur. 1979)

373
Bez tytułu, 2020 fotografia, papier barytowy Fomei Baryta Mono 290g; 27,5 x 34 cm;
ed.: 1/100

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

374
Szkic do serii: Powłoki, 1997 akwarela, tusz, pisak, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. g.: / JAN / BER / DYSZ / AK 1997(ołówkiem).

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

375
Szkic do serii: Powłoki, 1995 akwarela, gwasz, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: / JAN / BER / DYSZ / AK 1995(ołówkiem).

Józef SZAJNA (1922-2008)

376
Ręce, 1999 papier, kolaż, kredka, papier szary; 67 x 47 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: "ręce" Szajna '99

Józef SZAJNA (1922-2008)

377
Akt z cyklu "Rysunków erotycznych", 2001 papier, ołówek; 28,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: 2001 / Szajna

Nastazja STANISZEWSKA (ur. 1996)

379
Flora Botanica, 2022 wklęsłodruk, papier; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. g.: Nastazja Staniszewska 2022, l. g.: wklęsłodruk 1/1.

Włodzimierz KOTKOWSKI (1942-2011)

381
Miotaczka w szatni, 1977 akwatinta, akwaforta,, mezzotinta barwna, papier; 52,3 x 39,5 cm (wymiar odbitki), 56 x 41,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WKotkows

Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)

382
"Trzy Gracje", 1999 tusz, gwasz, papier; 9 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: … Opaliński 19.marz 1999. Eltmann (cienkopisem);

Marian ROJEWSKI (1921-1984)

383
Ptak I, 1971 linoryt, papier; 55 x 66 cm (wymiar kompozycji), 62 x 77 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: PTAK I, linoryt barwny 8/15, [dedy

Janusz HANKOWSKI (ur. 1933)

385
Kompozycja, 1964 technika mieszana, papier; 48,5 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: JHankowski / 64;

Maria RITTER (1899-1976)

386
Kompozycja abstrakcyjna, lata 60.-70. XX kredka, ołówek, długopis, papier; 18 x 24 cm;
na odwrocie pieczątka: MARIA RITTER …/ NOWY SĄCZ RYNEK 2.

Dariusz GÓRSKI (ur. 1978)

387
Dłonie, 2021 technika własna, pastel olejna, karton naklejony na płytę; 73 x 53 cm;
sygn. l. d.: D. Górski.

Dariusz GÓRSKI (ur. 1978)

388
Pielgrzym, 2022 technika własna, pastel olejna, karton naklejony na płytę; 73 x 57 cm;
sygn. p. d.: D. Górski.

Dariusz GÓRSKI (ur. 1978)

389
Drzewo, 2022 technika własna, pastel olejna, karton naklejony na płytę; 53 x 73 cm;
sygn. p. d.: D. Górski.

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

391
Ałtroportred, 2014 monotypia, karton; 43 x 32 cm (wymiar kompozycji), 47 x 34 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: "AŁTROPORTRED" (sic!), 1/1, mon

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

393
Abstrakcja, 2012 monotypia, karton; 44,7 x 33,6 cm (odcisk płyty), 62 x 48 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik. (ołówkiem); napis l. d.: "Monotypia +" 1/1.

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

395
Autoportret, 2010 monotypia, karton; 44,5 x 33,5 cm (odcisk płyty), 61 x 48 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik. (ołówkiem); napis l. d.: "Autoportret" monotypia

Zygmunt ZAGAŃCZYK (1897-1959)

396
Martwa natura olej, tektura; 32 x 44 cm;
sygn. l. d.: Z.Zagańczyk.

Daniel JERZY DE TRAMECOURT (1950 - 2015)

397
Martwa natura z cytryną, 2003 pastel, papier; 33 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Daniel MMIII.

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

398
Orkiestra, 1969 litografia barwna, papier; 37,5 x 62,5 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: Hayden 1969; 66/150

Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)

399
Kąpiące się akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na karton; 8,5 x 22,5 cm.

Théo TOBIASSE (1927-2012)

400
Scena fantastyczna serigrafia, papier; 13 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i nakład u dołu: 79/200 [podpis artysty] (ołówkiem).

Théo TOBIASSE (1927-2012)

401
Bez tytułu serigrafia, papier; 13 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i nakład u dołu: 105/200 [podpis artysty] (ołówkiem).

Théo TOBIASSE (1927-2012)

402
sygn. i nakład u dołu: 39/200 [podpis artysty] (ołówkiem).

Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)

409
Akt męski tusz, papier; 38 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Z. GŁOWACKI;

Adam JABŁOŃSKI (1902-1973)

410
Głowa, 1955 gwasz, papier; 33 x 24 cm (świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu, na passe-partout: Głowa chłopca / AJ / 55 (ołówkiem).

Jan CHRZĄSZCZ (ur. 1944)

411
W oczekiwaniu na łabędzia, 1987 pastel, karton; 70,5 x 52 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: J 87 / Chrząszcz (inicjał wiązany).

Malarz nieokreślony, XX w.

413
Martwa natura z dzbanem olej, płótno, sklejka; 45 x 55 cm;
na odwrocie, na sklejce nieczytelny opis (ołówkiem).

K. SCHLETTER, XX w.

415
Pejzaż nadmorski olej, płyta pilśniowa; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: K.Schletter.

Stanisław FRYDLEWICZ (ur. 1949)

416
Pejzaże - tryptyk olej, płótno; 21 x 31 cm (każda z części);
sygn. p. d.: Frydlewicz (każda z części).

Einar THORBJORN (1911-1985)

418
Mariagerfjord olej, płótno; 67 x 97 cm;
sygn. i opisany p. d.: Mariager Fjord / EThorbjorn.

Barbara KAREWICZ (ur. 1931)

419
Pejzaż miejski olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: B.KAREWICZ;

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

420
Pejzaż, 1973 olej, karton; 41 x 33 cm;
sygn. l. d.: AJPIWARSKI 73.

Blanka LOBNER, XX / XXI w.

423
Bez tytułu - dyptyk 1) akryl, płótno; 50 x 69 cm; sygn. p. d.: Blanka Lobner.
2) akryl, płótno; 69 x 50 cm; sygn. p. d.: B.Lo.

Autor nieokreślony, XX w.

424
Kompozycja kolaż, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d.: … (nieczytelnie).

Henrik HORST (ur. 1942)

501
Kompozycja metal, technika własna; 42 x 93 cm;
na odwrocie naklejka.

Autor nieokreślony, XX w.

507
Nie widzi, nie słyszy, nie mówi marmur; zestaw 3 rzeźb;
1) 22 x 12 cm, wys. 34 cm;

Krzysztof PAWŁOWSKI (ur. 1957)

508
Akt, 2012 kamień, podstawa z piaskowca; wys. 32 cm, podstawa 13 x 20 cm;
sygn. na podstawie: K. PAWŁOWSKI / 2012.

Elżbieta DAS (ur. 1956)

509
Afrykańska Wenus, 2021 ceramika, podstawa marmurowa; wys. 43 cm; 19 x 10 cm;
sygn. z tyłu: EDA.

Autor nieokreślony, XX w.

511
Głowa kobiety rzeźba w drewnie, wys. ok. 50 cm;
Podhale, lata 60. XX w. (?).

Józef Marian CHIEROWSKI

515
Para fotelików model 366 i stolik buczyna, 70 x 62 x 62 cm;
Stolik pomocniczy; konstrukcja - buczyna, fornir – orzech lakierowany na połysk; 62,3 x 71 x 49,5 cm; Polska.

Katarzyna BORUCH-CZYŻ (ur. 1938)

516
Kilim Jezioro II len, wełna; 72 x 104 cm (bez frędzli);
na odwrocie wszywka z informacją o tkaninie;

Autor nieokreślony, XX w.

517
Kilim wełna; 101 x 173 cm (bez frędzli);
lata 60. XX w.

Autor nieokreślony, XX w.

518
Kilim wełna; 97,5 x 205,5 cm;
Polska, lata 70. XX w.

Maria DOMAŃSKA – projekt

519
Zestaw 5 kilimów osnowa lniana, wełna;
1. Kapela II - kilim barwny dekorowany stylizowanymi motywami figuralnymi i kwiatowymi, wym. 52 x 168 cm;