Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

413
Nad rzeką, 2014 olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: Z. FINCEK.
estymacja: 2 000 - 2 700 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

414
Katedra XIII, 2008-2011 akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: RO (monogram wiązany);
estymacja: 8 000 - 11 000 zł

Natalia JARNUSZKIEWICZ (ur. 1987)

415
Myśl o Stanisławie Fijałkowskim, 2018 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarnuszkiewicz 2018 / „Myśl o Stanisławie Fijałkowskim”.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

416
Bez tytułu, 2018 olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 2018 /
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

417
Bez tytułu, 2019 olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2019.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

418
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2019
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

419
Bez tytułu, z cyklu: The growling heads, 2019 olej, płótno; 80 x 110,5 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: JSłomkowski / CYKL / „THE GROWLING HEADS”.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Wojciech Kołacz OTECKI (ur. 1984)

420
Wzrok słyszy czego oczy nie widzą, 2011 linoryt, papier; 69 x 48,5 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 14/22 Linoryt Otecki
estymacja: 700 - 1 000 zł

Michał JANICA

421
Tryptyk erotyczny, 2012 flamaster, papier; 14 x 8,5 cm (wymiar każdej z prac
w świetle oprawy);
estymacja: 700 - 1 000 zł

Magdalena STARSKA (ur. 1980)

422
Bez tytułu - Bezwład ciał, 2007 ołówek, papier; 41 x 60 cm.
estymacja: 700 - 1 000 zł

Sławomir CZAJKOWSKI [ZBIOK ] (ur. 1982)

423
Pretty Face, 2010 akwarela, karton; 69 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: Pretty / Face / Zbiok / 2010
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

Norman LETO

424
Krasiński - bryła życiorysu od przodu fotografia; ed. 1/8; w świetle oprawy: 23 x 32 cm;
opisany z tyłu: Norman 09 / 30/30 / Krasiński - bryła życiorysu od przodu
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

425
Nigdy więcej, 2010 serigrafia, papier; 56 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sasnal 2010 (ołówkiem),
estymacja: 3 400 - 4 500 zł

Szymon POLOCZEK (ur. 1994)

427
Pejzaż olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SZYMON / POLOCZEK / 2019 oraz powtórnie sygn. na blejtramie
estymacja: 1 000 - 1 500 zł

Marta SALA (ur. 1985)

429
Portret z wyciorem, 2011 olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: MARTA SALA / 2011 R / PORTRET / Z WYCIOREM / Marta Sala
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Lola FISCHER (ur. 1983)

430
Lustro, 2008 wklęsłodruk, papier; 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lola Fischer 2008 (ołówkiem); l. d. tytuł: "Lustro" : e/a (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

433
Egg of Wisdom, Peyot corian, mosiądz lakierowany proszkowo; 58 x 31 x 31 cm;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

434
Entanglement szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 12 x 13,5 x 5 cm;
estymacja: 1 700 - 2 200 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

435
Kompozycja szkło, szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 20 x 20 x 4 cm;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

436
Unknown Roads metal; 32 x 32 x 31 cm;
sygn. na spodzie: Śliwiński; unikat.
estymacja: 8 500 - 12 000 zł

Ryszard KOSZELA - projektant

507
Stół w stylu organicznym, 2019 z blatem o falistym zarysie z drewnianą bordiurą ujmującą taflę szklaną, wsparty na ażurowych,
metalowych konarach; 77,5 x 154,7 x 85 cm; Polska, 2019.
estymacja: 9 600 - 12 800 zł

Barek na kółkach, z luźną tacą, lata 60. XX w

509
drewno tekowe; 61,5 x 73 x 43,2 cm; Dania, 60. XX w. Barek - stolik pomocniczy o konstrukcji szkieletowej z dwoma ramami wspartymi na narożnych słupkach-podporach zakończonych rolkami z dwoma półkami, z których gó
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Para foteli do wypoczynku w czasie dnia

510
rozkładanych, tapicerowanych, na metalowej podstawie; 103 x 74 x 80 cm, Szwecja, 70. XX w. Para foteli zbudowanych z miękko tapicerowanych poduch, z pełnymi bokami z drewnianymi
podłokietnikami, czarno-lakierowanymi, wspartych na metalowym
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Lampka biurowa

511
stopa w formie trapezu, trzon - rurka metalowa, zakończona stożkowym kloszem z metalu; wys. 47 cm;
firma "ZAOS"; Polska, l. 60. XX w.
estymacja: 700 - 800 zł