Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Bronisław CHROMY (1925-2017)

361
Mrówka brąz, kamień; 38 x 14 x 13 cm;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

362
Żuk brąz patynowany, kamień polerowany; wys. ok. 10 cm;
sygn. na spodzie, na brzuszku: BCHROMY.
estymacja: 2 100 - 2 500 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

363
Macierzyństwo brąz patynowany, agat; wys. 41 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 4 600 - 5 500 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

364
Asklepios brąz patynowany, podstawa kamień; wys. 47 cm;
sygn. u dołu: MITORAJ;
estymacja: 40 000 - 48 000 zł

Zygmunt BRACHMAŃSKI (ur. 1936)

366
Postać brąz; wys. całkowita: 38 cm;
sygn. p. d.: ZB (monogramem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Elżbieta DAS (ur. 1956)

367
Evelyn, 2021 gips alabastrowy, akryle, na drewnianej podstawie; 20 x 26 x 41 cm;
Sygn. tył: EDA (ryte w masie).
estymacja: 2 400 - 2 900 zł

Sylwester MICKIEWICZ (ur. 1956)

368
Mikołajki, 2004 glina; 25 x 31 cm;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

MACIEJOWSKI MARCIN

400
Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974) Pan Ireneusz…, 2000
olej, płótno; 53 x 44 cm;
estymacja: 83 000 - 98 000 zł

Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)

405
Zapominanie cienia 3, 2019 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
opis autorski na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)

406
Ciemna materia 4, 2018 akryl, płótno; 40 x 40 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opisany: MACIEJ KWIATKOWSKI / CIEMNA MATERIA 4 / DARK MATTER 4 / AKRYL / PŁÓTNO / 2018.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

407
Motocyklista olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)

408
Cor / Heart, 2013 / 2017 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Marlena SZEWCZYK (ur. 1997)

409
Równowaga kwasowo- zasadowa, 2021 olej, płótno; 120 x 80 cm;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Tomasz HAŁADAJ (ur. 1996)

450
Pokój ze stołem i szafą, 2019 olej, płótno; 113 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: HAŁADAJ'19;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

Tomasz HAŁADAJ (ur. 1996)

451
Ja w górach, 2018 olej, płótno; 130 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski, po prawej: HAŁADAJ / HARENDA 2018 / PIERWSZY PLENER, po lewej: "JA W GÓRACH".
estymacja: 2 400 - 2 900 zł

Joanna BRUSZKO, (ur. 1980)

452
Inny punk widzenia, 2021 akryl, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J. Bruszko 2021.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Aleksandra RODZKA-MIAZGA (ur. 1972)

453
Linoskoczek, 2011 olej, akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AR 2011;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

454
Struktury liniowe, 2016 akryl, tusz, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: AR 2016;
estymacja: 2 100 - 2 500 zł

Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)

455
Untitled, 2021 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2021' Magdalena Chmielek.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Pola PIESTRZENIEWICZ (ur. 1996)

456
Gest VII akryl, spray, ołówek, płótno; 50 x 50 cm;
opisany na odwrocie: POLA / PIESTRZENIEWICZ / GEST VII.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Karolina POLAK, (ur. 1979)

457
Podprogowo 1, 2018 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Karolina POLAK, (ur. 1979)

458
Ciszej, 2018 akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Olga DMOWSKA (ur. 1983)

459
Liczę litery akryl, płótno; 35 x 28 cm;
sygn. na odwrocie: "Liczę litery" 2021r. / akryl na płótnie, olej / Olga Dmowska (długopisem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

460
Księżyc i jego cień, 1995 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 3 500 - 4 200 zł

Renata MICHAJŁOW (ur. 1972)

461
Cisza, 2021 olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: RM / 2021;
estymacja: 3 700 - 4 400 zł

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

462
Skorpion ogrodowy, 1991 olej, płótno; 57 x 52 cm;
sygn. śr. d.: WD inicjał wiązany;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Sylwia HACIEJA, XX / XXI w.

463
Kompozycja manierystyczna olej, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sylwia H 99
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Barbara GÓRA, (1939 - 2012)

464
Kompozycja fantastyczna akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: B. Góra.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Mariusz CICHOŃ (ur. 1961)

465
W otchłani, 2021 olej, płyta, 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Cichoń;
estymacja: 4 700 - 5 600 zł

Mariusz CICHOŃ (ur. 1961)

466
Dyktaczor, 2021 olej, płyta; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: CICHOŃ 21;
estymacja: 5 300 - 6 400 zł

Artur CAJDLER

467
Obraz 1927, 2001 akryl, technika własna, płótno; 171 x 75 cm;
opisany na odwrocie: ARTURCAJDLER / OBRAZ 1927 / 2001 R / 0-602676228.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Artur MAJKA (ur. 1967)

468
Na dwie strony, 2021 akryl, płótno; 65 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: ARTUR MAJKA
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Włodzimierz BLUDNIK, XX w.

469
Scena symboliczna technika mieszana, płyta; 17 x 17 cm.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

472
Drzewa, 1968 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI (długopisem); data p. d.: 18.6.1968 - (długopisem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ (ur. 1952)

473
Róża w wazonie, 1984 olej, płótno; 79,5 x 59 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: M Heintze Paszkowicz; data l. d.: 84;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Maria TARNAWSKA-WÓJTOWICZ (1921-2004)

474
Bukiet kwiatów, 1969 olej, sklejka; 38 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. TARNAWSKA WÓJTOWICZ 69.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Stefan ROSTWOROWSKI (1921-2000)

475
Bukiet kwiatów, 1975 olej, płótno; 50 x 36 cm;
sygn. p. g.: Stefan Rostworowski, dat. l. d.: 1975.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Jerzy KOWAL (ur. 1956)

477
Brunetka gwasz, papier; 28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: KOWAL J.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Małgorzata ZIELEŃSKA (ur. 1953)

478
Portret Ani, 1992 olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: MZieleńska'92;
estymacja: 3 500 - 4 200 zł

Włodzimierz BUCZEK (ur. 1931)

479
Portret T.P. olej, płótno; 129 x 88,5 cm;
sygn. p. d.: W Buczek;
estymacja: 4 800 - 5 800 zł

Jan WOŁEK (ur. 1954)

480
Domek wśród drzew, 1991 olej, płótno; 65 x 78 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wołek 91.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Jan WOŁEK (ur. 1954)

481
Uliczka w miasteczku olej, płótno; 68 x 82 cm;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (1946-2018)

482
Jezioro, 1988 olej, płyta; 53 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K HILCZER 1988.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

RUTKOWSKA JOLANTA

483
Pejzaż morski, 2019 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: 2019 Jolka
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Ignacy BIENIEK (1925-1993)

484
Brzoza Królewska, 1981 pastel, flamaster, papier żeberkowy; 34,8 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ign. Bieniek / 1981, l. d.: Brzoza Królewska;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Ignacy BIENIEK (1925-1993)

485
Sen Don Kichota farby na szkle; 16,2 x 22 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I BIENIEK;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

J. MĄCZKA, XXI w.

486
Kompozycja, 1996 pastel, papier; 63 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: j. Mączka '96.
estymacja: 700 - 800 zł

Mariusz CICHOŃ (ur. 1961)

487
Transformacja, 2019 pastel, papier; 48 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Cichoń.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł