Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

A. COFIN, XX w.

1315
Lecimy, 2001 pastel, papier; 34 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

1316
Nr katalogowy: 346 Kompozycja - Tryptyk, 1984
estymacja: 1 000 - 1 400 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

1317
Projekt kostiumu Murat do spektaklu Czupurek wg Benedykta Hertza, 1958 akwarela, ołówek, gwasz, papier; 35,5 x 24,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: MURAT / mbog 58.
estymacja: 1 100 - 1 500 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

1318
Projekt kostiumu Kwoka do spektaklu Czupurek, 1958 akwarela, ołówek, papier; 35,5 x 24,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: KWOKA / mbog 58.
estymacja: 1 100 - 1 500 zł

Barbara Zielińska (ur. 1953)

1319
Pomiędzy ludźmi 2, 2017 pastel, węgiel, papier; 70 x 50 cm;
sygn. i opisany u dołu: Baśka "Pomiędzy ludźmi" (1/2) / Barbara Zielińska - "Pomiędzy ludźmi" 1/2; rysunek, papier, 70 x 50
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Tomasz MUSIAŁ (ur. 1974)

401
Orzeł Biały, 2018 akryl, płótno; 200 x 200 cm;
estymacja: 18 000 - 23 000 zł

Honza ZAMOJSKI (ur. 1981)

402
Bez tytułu technika własna, folia, papier;
21 x 15 cm (wymiar kompozycji).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marek CHLANDA (ur. 1954)

403
Rysunek świętego pokoju, 1999 technika mieszana, płótno; 49 x 64,5 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: Rysunek świętego pokoju M. CH. ’99 (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

404
Bez tytułu, 2007 akryl, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł

Bartek OTOCKI (ur. 1978)

405
Z cyklu: Yang!, 2018 olej, płótno; 100 x 100 cm;
opisany na blejtramie: BARTEK OTOCKI Z CYKLU "YANG!" 2018.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

406
Bez tytułu, 2010 fotografia barwna, papier barytowy naklejony na dibond;
70 x 60 cm; wydruk autorski, nakład: 1/5;
estymacja: 7 500 - 12 000 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

407
Dwie postacie, 2018 akryl, płótno; 50 x 40 cm;
opisany na odwrocie: WLAD KUFKO / "DWIE POSTACIE" / 50 X 40 AKRYL. PL / 2018.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

Hanna KUR (ur. 1994)

408
Ogród ornamentalny III, 2018 litografia, papier; 86 x 86 cm;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Bogna JARZEMSKA-MISZTALSKA (ur. 1979)

409
Kompozycja; z cyklu: Impresje barwne, 2018 emalina na metalu; 38,5 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Bogna Jarzemska / 2018.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Alicja WRÓBLEWSKA (ur. 1986)

410
Bez tytułu, 2018 papier Epson Enhanced mat, wydruk cyfrowy; 99 x 65,5 cm w świetle ramy;
estymacja: 4 200 - 5 600 zł

Anna MALIKOWSKA (ur. 1985)

411
Boys Blue, 2017 akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. u dołu: VA (monogram); na odwrocie naklejka wystawowa.
estymacja: 4 000 - 5 400 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

414
Human Garden, 2010 olej, akryl, collage, płótno; 80 x 60 cm;
opisany i dat. l. g.: "HUMAN GARDEN" / AK (inicjał wiązany) 2010 …;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Henadzi PASTUSHEK

417
Przenikanie, 2019 granit, stal; 42 x 32 x 26 cm;
sygn. i dat. na kamieniu na spodzie: PASTUSHEK 19.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

Dawid SZYMCZYK (ur. 1993)

418
Fighters brąz, kamień; 40 x 40 x 40 cm.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

1401
Nr katalogowy: 403 Bez tytułu, 2005
tempera jajowa, płótno; 40 x 50,3 cm;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

1402
Nr katalogowy: 404 Bez tytułu, 2005
tempera jajowa, płótno; 40 x 50,5 cm;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

1403
Nr katalogowy: 403 Superman, 2006
akryl, płótno; 100 x 130 cm;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Adrian PURGAŁ

1404
The Horse grafika komputerowa, techniki mieszane, glicee na podłożu Hahnemuhle German Ething; 88,5 x 105 (w świetle oprawy);
sygn. i opisany wraz z nakładem u dołu: 10/5
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Małgorzata JASTRZĘBSKA (UR. 1975)

1405
556, 2017 olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 556,
estymacja: 1 200 - 2 000 zł

Nadia SITNIKOVA

1406
Find a horse, 2019 akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: SITINIKOVA oraz monogram wiązany;
estymacja: 1 200 - 1 500 zł

Magdalena NAŁĘCZ (ur. 1970)

1407
Wspomnienie z Krety III, 2005 olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p. d.: M. NAŁĘCZ ;
estymacja: 4 000 - 5 600 zł

Oriraf R. TARNAWSKI

1408
Mati, 2017 terakota, malowana częściowo farbą złotą i czarną; wys. 41,5 cm;
sygn. i dat. na podstawie: Oriraf 2017.
estymacja: 900 - 1 200 zł

Ryszard KOSZELA

505
Para świeczników stal malowana na czarno i srebrno; wys. 27 cm i 33 cm.
estymacja: 300 - 400 zł

Małgorzata KOT (ur. 1962) - model, dydodecor

506
Kaczka, wzór: Classic, 2015 ceramika szkliwiona; wym. 32 x 18 x 29 cm;
sygn. na spodzie: model: MKot / dydodecor project / MARIUS DYDO (gmerk farbą), 8/2015 (farbą).
estymacja: 900 - 1 200 zł

Słoń

507
szkło warstwowe, barwione w masie i przeźroczyste, podstawa marmurowa; 35 x 17 x 9 (z podstawą);
Włochy, l. 70 XX w.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

Lampa podłogowa ze ściemniaczem

509
metal niklowany, matowy i polerowany; wys. 190 cm, podstawa w kształcie sześcioboku 25 x 36 cm.
Europa Zachodnia, 3 ćw. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł