Oferta

Zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

302
Kompozycja 78 [III] gwasz (technika własna), papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tchórzewski 88 (? - data słabo czytelna)

Mirosław BAŁKA (ur. 1958)

303
Noc zawsze fragment H12, 2014 pastel, papier; 23 x 22 cm;
sygn. p. d.: MB;

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

307
Z serii: Powłoki, 1998 akwarela, tusz, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

308
Z serii: Powłoki, 1999 akwarela, tusz, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: JAN / BER / DYSZ / AK (ołówkiem).

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

310
XXXIII, 1987 technika własna, folia, ołówek, papier; 39 x 39 cm ( z ramą);
sygn., dat. i opisana u dołu: K.XXXIII . 87-A / Krystyn Zieliński (ołówkiem);

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

313
Portret, 1979 gwasz, tusz, papier; 48 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: SWIERZY; dat. p. d.: MCMLXXIX;

Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)

314
XII Talmud polski - II wersja, 1992 linoryt, papier; 60 x 47 cm (w świetle passe-partout);
opisany i sygn. u dołu: XII Talmud polski / II wersja / 29/50 / S. Fijałkowski 92.

Zdzisław STANEK (1925-1996)

315
Bez tytułu tusz, papier; 22 x 31 cm ( w świetle passe-partout);
opisany na odwrocie: Oświadczam, że jest to praca / mojego brata Zdzisława Stanka / 4.05.2010 [podpis] (oł

Jerzy KUJAWSKI (1921-1998)

316
Demarne Pierre, ok. 1955 akwaforta, akwatinta, papier; 33 x 27 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
opisana u dołu: 19/21 / DEMARNE PIERRE / Kujawski (ołówkiem).

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

317
Sad w zimowej mgle, 1997 olej, płótno; 84,5 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

319
Bez tytułu, 1984 olej, płótno; 115 x 190 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Tchórzewska '84.

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

320
Zaduma, 1973 olej, płótno; 109 x 54 cm;
na odwrocie opis autorski: STANISŁAW / KUSKOWSKI / OLEJ 109 X 54 / TYTUŁ / Zaduma / 1973.

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

321
Blaue blume, 2022 olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / " Blaue blume" / / olej, płótno, 90 x 70 / 2022.

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

322
Parawan, 2021 olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / "Parawan" / olej, płótno, 90 x 70 / 2021.

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

323
Kompozycja olej, collage, technika mieszana, płótno; 50 x 37 cm;
na odwrocie opis: Teresa Rudowicz / 79 / 42.

Renata BONCZAR (ur. 1953)

324
Bez tytułu, 1988 olej, deska; 14 x 19 cm;
sygn. i dat. p. d.: BONCZAR 88

Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)

325
Odmiana przez osoby CLXIV, 2022 olej, płótno; 182 x 130 cm;
sygn. p. d.: Stachlewski;

Jerzy KOWAL (ur. 1956)

327
Autoportret schizofrenika 3, 1991 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: KOWAL,

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

328
Pejzaż akryl, płyta; 86,5 x 21 cm;
sygn. p. d.: KURZAWSKI.

Roman USAREWICZ (1926-1983)

330
Kompozycja olej, sklejka; 37 x 31 cm;
sygn. p. d.: R. Usarewicz.

Damian SATAŁA [DAMIŚ]

333
Bez tytułu, 2022 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Damiś / 2022.

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

334
Bez tytułu (49), 1990 olej, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz'90;

Jacenty JOŃCZYK (ur. 1955)

335
Dziewczynka z papugą, 2021 olej, płyta malarska; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jacenty Jończyk 2021.

Romuald REGUŁA (1894-1981)

337
Aleksandra, 1961 olej, płótno; 108 x 70 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;

Wiesław GARBOLIŃSKI (1927-2014)

338
Dziewczyna w oknie olej, płótno; 130 x 130 cm;
opisany na odwrocie: GODŁO "MATYLDA".

Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)

339
Przejażdżka konna, 1976 olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: HAŁAJKIEWICZ '76.

340
Orkiestra, 1976 olej, płótno; 55,5 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d: [podpis artysty] 76.

341
Szczęśliwe lato, 1978 olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;

Jerzy GNATOWSKI (1928-2012)

342
Bez tytułu, 2007 olej, płótno; 17 x 21 cm (w świetle ramy);
dat. i sygn. od l. g.: 16.VII.2007 / Jerzy Gnatowski;

Ala ZHYVULKA (ur. 2001)

343
Białe, czerwone, białe, 2020 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Ala / ZHYVULKA / 2020 oraz AZ (inicjały wiązane).

Marek BATORSKI (ur. 1967)

344
Movement in Colours, 2022 olej, płótno; 150 x 115 cm;
sygn. i dat. l. d.: MB'22;

BINDA

346
Joke, 2021 akryl, płótno; 212 x 140 cm;
sygn. p. d.: Binda.

Waleria MATELSKA (ur. 1994)

347
Przytuleni akryl, płótno; 120 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Przytuleni" / Waleria Matelska / 120 x 63 cm / 2021.

Jacek LIPOWCZAN - JALI (ur. 1951)

348
Och, Królestwo Ty moje, 2021 olej, płótno; 70 x 55 cm (w świetle ramy);
sygn. l. d.: Jali;

Sławomir LEWCZUK (1938-2020)

350
Wrastanie - z cyklu: „Małe symptomy”, 2012 olej, płótno; 25 x 20 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK; opis autorski na krośnie malarskim.

Wlad KUFKO (ur. 1955)

353
"Dwie postacie", 2018 akryl, płótno; 50 x 40 cm;
opisany na odwrociu: WLAD KUFKO / "DWIE POSTACIE" / 50 X 40 AKRYL. PL / 2018

Andrzej KORZEC (ur. 1959)

354
Rytmika technika mieszana, płyta; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: A. KORZEC (kredką);

Marek SUŁEK (ur. 1963)

355
34 odcienie bieli, 1992 olej, płótno; 48 x 34 cm;
sygn. p.d.: Sułek;

Stanisław KUSKOWSKI (ur. 1941)

356
Krawędź olej płyta pilśniowa, 48 x 52 cm; sygn.w prawej: St. Kuskowski; na odwrocie napisy autorskie

Stanisław TEISSEYRE (1905-1988)

361
Dzień wstał pogodny, z cyklu: Gorce, 1978 akryl, płótno; 89 x 116 cm;
na odwrocie opis autorski: ST. TEISSEYRE / cykl: "Gorce" / "Dzień wstał pogo - / dny" / r. 1978 / techn: akryl / wym: 89 x 116 cm.

Adam FAGLIO (ur. 1954)

363
Sam na sam, 2015 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2015.

Katarzyna LIS (ur. 1984)

364
Widmo Broekenu, 2021 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lis'21;

Nastazja STANISZEWSKA (ur. 1996)

365
Z cyklu III Gracje, 2022 olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Nastazja Staniszewska 03. 2022 r.;

Grażyna SZUMAŃSKA (ur. 1968)

366
Na pastwisku technika mieszana, olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Grażyna Szumańska;

Grażyna SZUMAŃSKA (ur. 1968)

367
Zagubione melodie technika mieszana, olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Szumańska Grażyna.

Rozalia WÓJCIK (ur. 1972)

368
Miejski klimat, 2020 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Róża Wójcik;

Rozalia WÓJCIK (ur. 1972)

369
Pomiędzy uliczkami, 2020 olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: Róża Wójcik;

Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)

370
Gdzieś na Ukrainie, 2010 olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Andrzej Niedoba 2010;