Nr katalogowy: 367

JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)

Nr katalogowy: 367

Tu dzień jest piękny i piękna noc, 2004

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. śr. d.: 04 Jul. Narzyński;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł