Nr katalogowy: 363

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 363

Widok na Kolumnę Zygmunta, 1968

olej, płótno; 65,5 x 82 cm;
sygn. l. d.: Zakrzewski 1968.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł