Nr katalogowy: 359

Kacper BOŻEK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 359

Bez tytułu

akwatinta, akwaforta; 50 x 63,5 cm (wymiar kompozycji), 54 x 70 cm (wymiar arkusza);
grafika przed konserwacją.
estymacja: 900 - 1 100 zł