Nr katalogowy: 358

Kacper BOŻEK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 358

Wilkołak, 2000

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 37 x 49 cm (wymiar kompozycji), 45 x 58 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 100 zł