Nr katalogowy: 354

Malarz nieokreślony, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 354

Ptakolud

akryl, tektura, karton; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: LD 16 (monogram).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł