Nr katalogowy: 352

Wojciech MALICKI (ur. 1981)

Nr katalogowy: 352

Dłonie - dyptyk, 2016

olej, płyta, 34,5 x 42 cm (każda), wymiar całości: 46 x 95 cm (w autorskiej oprawie);
sygn. i dat. l. d.: Malicki. W / 2016.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł