Nr katalogowy: 351

Wojciech MALICKI (ur. 1981)

Nr katalogowy: 351

Czaszki - dyptyk, 2015

olej, płyta, każda praca o wymiarach: 34,5 x 30,5 cm (każda), wymiar całości: 78,5 x 38,5 cm (w autorskiej oprawie);
sygn. i dat. l. d.: Malicki W. ad. 2015.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł