Nr katalogowy: 306

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 306

Kwiat, 1998

olej, płótno; 60 x 52 cm;
sygn. p. d.: J. SIENICKI;
estymacja: 33 000 - 38 000 zł