Nr katalogowy: 367

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 367

Pragnienie widoku, 1986

akryl, płótno; 45 x 55 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł