Nr katalogowy: 358

Agnieszka ŁAKOMA (ur. 1980)

Nr katalogowy: 358

Fleur 11, 2019

olej, płótno; 80 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: Fleur 11 / Agnieszka / Łakoma 2019.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł