Nr katalogowy: 351

Witold-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 351

GH-1986-83, 1986

akryl, płótno; 115 x 116 cm; sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K 1986
na odwrocie, na płótnie napis: GH-1986-83
estymacja: 30 000 - 40 000 zł