Nr katalogowy: 350

Grzegorz L. PIOTROWSKI (ur. 1976)

Nr katalogowy: 350

Syrena, 2011

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIOTROWSKI 11';
estymacja: 2 000 - 2 500 zł